У Львові з'явиться ще один підземний контейнерний майданчик
ЛКП «Транспортна фірма «Львівспецкомунтранс» розпочало роботи зі встановлення підземного контейнерного майданчика для змішаних відходів та вторсировини на вул. Ранковій, 49.
Про це пише прес-служба ЛМР.
«Розпочали встановлення підземних контейнерів на вул. Ранковій, 49 у Залізничному районі Львова. Зокрема вчора ми демонтували старий майданчик. І вже скоро мешканці зможуть користуватися надзвичайно функціональними підземними контейнерами європейського зразка. Нова технологія дозволяє локалізувати неприємні запахи, робить прибудинкову територію естетично привабливішою за рахунок того, що контейнери заховані повністю під землею, сприяє покращенню санітарного стану загалом, вміщує набагато більше відходів, забезпечує ретельне сортування та захищає сміття від опадів та вітру (воно не намокає та не розлітається)», — розповідають у ЛКП «Львівспецкомунтранс».
Це вже буде другий підземний контейнерний майданчик для збору ТПВ, облаштований у Львові. Перший підземний контейнерний майданчик для збору побутових відходів минулого року встановила власним коштом компанія «Грінера Україна» на пл. Соборній.
varta1.com.ua: Новини
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
На Львівщині горів будинок
Пожежа сталася в с. Вовків Львівського району в двоповерховому житловому будинку
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- СБУ затримала двох зрадників, які звітували ворогу про наслідки удару «Орєшніком» по Львівщині
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
Коментарі