У Львові зафіксовано 5 випадків, коли водії не видали квитки пасажирам

Це з початку січня

З початку січня цього року виявлено 5 випадків невидачі водіями громадського транспорту квитків пасажирам. Про це повідмоляє пресслужба ЛМР.

Порушення вчинили водії маршрутів № 14 і №25 – перевізник ТзОВ «Міра і К», водій маршруту №31 – перевізник АТП-14630, та водій маршруту №37 – перевізник ЛК АТП №1.

У випадках з водіям маршрутів №14, 25 і 37 контролери ЛКП «Львівавтодор» викликали представників Національної поліції, які склали протоколи про вчинені правопорушення. У випадку з порушенням водієм маршруту №31 усі матеріали передано представнику перевізника для розгляду ситуації.

«Коли пасажир заходить у громадський транспорт і сплачує за проїзд, то водій зобов’язаний видати йому квиток. Адже зараз на маршрутах активно працюють контролери. Коли контролер заходить у транспорт, то, найперше, перевіряє пасажирів, і в разі відсутності квитка виписує їм  штраф. Однак, виявляються, що є випадки, коли пасажир таки оплатив за проїзд, та водій не видав йому квитка.

У таких випадках наші контролери викликають поліцію і вже вона складає протокол на водія. Такі дії водія трактуються як крадіжка і шахрайство. Також поліція перевіряє сам транспортний засіб на предмет його справності, наявність страховки тощо.

Відтак, вже цього року, фактично за два тижні, було зафіксовано 5 таких випадків. По більшості з них було викликано поліцію, яка склала відповідні протоколи. 

Читайте також: у Львові на одній з точок продажу «Леокарт» продали картки, які не валідуються: алгоритм дій

Зі свого боку закликаємо водіїв громадського транспорту Львова, не порушувати законодавство і видавати квитки пасажирам, які оплатили за проїзд. Щоб не доводилося бути притягнутим до відповідальності правоохоронними органами», - йдеться у повідомленні ЛКП «Львівавтодор».

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт

Читайте також