У Львові загинув 35-річний працівник, впавши у ліфтову шахту новобудови
Ввчері, 4 липня, близько 20.26 год., надійшла інформація, що у новобудові на вул. Величковського, 70 , що у Шевченківському районі, загинув чоловік.
Відомо, що загиблий був працівником — бетонярем, і загинув внаслідок падіння у ліфтову шахту. Смерть настала до приїзду карети швидкої допомоги.
Обставини події з’ясовують.
Зазначимо, що загиблий 1985 року народження, мешкав у селі Сусолів, Городоцького району.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Єрмак радився з астрологинею, як відмовити президента від ідеї зробити Федорова головою ОП
- В Україні за пісні російською мовою у кафе та ресторанах зможуть карати великим штрафом без попередження
- В Україні більше не існує «непридатних із виключенням із військового обліку»
- Суд відправив під варту без застави водія, через якого загинули троє дівчат на Львівщині
- Посадовець ТЦК на Львівщині фіктивно оформив знайомого на службу
Коментарі