У Львові закриють один із ринків і перенесуть в інше місце

Базар знаходиться навпроти лікарні на вулиці Миколайчука

ФОТО: ілюстративне

Базар ”Світлиця”, який знаходиться навпроти лікарні на вулиці Миколайчука, заберуть. Про це повідомив заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач, йдеться на сторінці “Львів. Містобудування”.

Даний ринок потрапляє у межі реконструкції вулиці.

“Сьогодні базар виглядає не надто привабливо. Частина кіосків закрита: підприємці з’їхали і не працюють. Ще частина ринку – капітальні споруди, які теж не в найкращому стані. Тож очевидно, ринок потребує “перезавантаження”, – йдеться у повідомленні.

Зубач зауважив, що оскільки на вулицю Миколайчука рано чи пізно чекає реконструкція, то базар на старому місці фізично залишитися не зможе

“Дуже важливо, що підприємці все розуміють, а тому “дорожню карту”, як рухаємось далі, напрацьовуємо спільно з представниками ринку. Наша кінцева мета – знайти варіант, як залишити якісні торгові місця для підприємців, які будуть пристойно і естетично виглядати”, — зазначив заступник міського голови .

На виїзді розглянули кілька локацій для перенесення базару. Зупинились поки що на локації, яка ближче до перехрестя вулиць Миколайчука – Мазепи. Управління архітектури запропонувало провести архітектурний конкурс, щоб визначитись щодо майбутнього вигляду торгових місць.

“Локація хороша, ринок буде на видному місці, а отже, важливо, щоб і місця для торгівлі були облаштовані якісно та естетично. А головне – пасували б до вигляду реконструйованої вулиці”, — сказав Любомир Зубач.

Раніше також повідомлялося: у Львові планують переоблаштувати Привокзальний ринок.

Проєкт реконструкції вулиці Миколайчука розробляють проєктанти ЛКП “Інститут просторового розвитку”. За словами директора Ростислава Білінського, на сьогодні вони на завершальному етапі.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також