У Львові запрацювали мобільні пункти утилізації ялинок (ЛОКАЦІЇ)

1516269383-52 (1)
1516269383-52 (1)

У Львові розміщують мобільні пункти збору ялинок для того, аби мешканці могли здати їх на утилізацію. Також львів’яни можуть вивезти хвойні самостійно на станцію компостування, що на вул. Пластова, 13, та залишити біля контейнерних майданчиків у визначені дні, повідомили Варта1 у ЛМР.

Вивозити ялинки з будинків ОСББ будуть в ніч з 22 на 23 січня, та в ніч з 29 на 30 січня – це в ніч з суботи на неділю, і повезуть на компостувальну станцію.

З будинків, які обслуговують управляючі компанії вивозитимуть ялинки в понеділок 24 і 31 січня.


«Ялинку необхідно винести на сміттєвий майданчик, та в жодному разі не викидати в контейнер, а покласти біля нього. Просимо також познімати всі прикраси, бо коли в дробарці дробимо ялинки, дуже недобре, коли там є залишки гірлянд», - розповіла Оксана Кошак, директорка департаменту з питань поводження з відходами ЛМР.

Також у місті працює компостувальна станція, завдяки якій святкові дерева перетворяться у добриво. Тому, ялинку також можна самостійно вивезти одразу на станцію, на вул. Пластова, 13. Паралельно у кожному районі міста будуть діяти пункти прийому ялинок.

15 січня та 5 лютого 2022 року, з 11.00 до 15.00 год. мобільні пункти збору будуть розміщені за такими адресами:

м. Львів, вул. Замарстинівська, 167а;

м. Львів, вул. В. Великого, 14 а (вхід в кінотеатр «Сокіл», що у парку «Горіховий Гай»);

м. Львів, вул. Виговського, 34 (Залізнична районна адміністрація);

м. Львів, вул. Шафарика, 15 (вхід в лісопарк «Погулянка»);

м. Львів, просп. Чорновола (на площі поруч із шиномонтажем «Шипшина»);

м. Львів, вул. Хоткевича (вхід в парк Святого Івана Павла II Папи Римського, поблизу церкви Різдва Пресвятої Богородиці).


Крім цього, використані ялинки щоденно можна здати на утилізацію за адресою: м. Львів, вул. Замарстинівська, 167а (ЛКП «Зелений Львів»).

Усі зібрані ялинки будуть використані в якості вторинної сировини.