У Львові запустили перший швейцарський трамвай

Оновлений вагон курсуватиме на маршруті №9, до кінця року очікуються ще щонайменше шість таких трамваїв.

Перший з 25-ти трамваїв, що Львів отримав від швейцарського Базеля, вийде на маршрут вже у вівторок, 19 серпня. Він курсуватиме на маршруті №9. Про це повідомив у фейсбуці керівник департаменту мобільності ЛМР Олег Забарило.

Це трамвай Schindler Be 4/8 із серії, що Львів почав отримувати в січні. Щоб трамвай зміг виїхати на львівські колії, його переобладнали відповідно до українських стандартів, вимог безпеки та доступності.

Перед запуском на маршрут трамвай випробовували без пасажирів упродовж тижня. Усі перевірки успішно завершені, а водії пройшли спеціальне навчання.


До кінця року на трамвайні маршрути Львова мають вийти ще щонайменше шість трамваїв з Базеля.


varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Є8
Євген 80

Це справді огидно, також зауважив таке (вредітельство) , цікаво чи керівник депо свій автомобіль фарбує валиком в такому поносному кольорі, а львів'янам і так зійде

С
Сергій

Головне щоб не так як завжди, взяли гарний трамвай ( приміром з Німеччини) який аж блистить, обклеїли якоюсь рекламою, потім обдерли і валиком помалювали в огидний жовтий колір найдешевшою фарбою для парканів.

Читайте також