У Львові засудили до 15 років тюрми двох українців, які воювали на стороні російських окупантів (ФОТО)

Фігуранти воювали у населених пунктах Донецької, Луганської та Харківської областей

У Львові бойовиків «днр» та «лнр» засуджено до 15 років позбавлення волі. Про це повідомила пресслужба Львівської обласної прокуратури.

Прокурор в суді довів, що мешканці Донеччини та Луганська у лютому 2022 року добровільно перейшли на бік ворога. Вони вступили до незаконних збройних формувань «народної міліції» терористичних організацій «днр» та «лнр».

 Чоловіки пройшли військову підготовку та здобули навички користування зброєю, опанували тактику ведення бою, здійснення штурму, наступу, відступу, та надання першої домедичної допомоги при пораненнях.

Були зараховані до 1-шої окремої мотострілецької Слов’янської бригади в/ч 08801 та 1 відділення 1 взводу 4 роти 2 батальйону 202 стрілецького полку відповідно. Один із засуджених виконував обов’язки фельдшера та стрільця, інший – також стрільця.

Фото: Львівська обласна прокуратура

Окрім того, чоловіки забезпечували безпеку місць перебування армії рф. Луганчанин допомагав укріплювати позиції, облаштовувати бліндажі, приховувати місця спостереження, а також оглядав транспортні засоби та перевіряв документи цивільних громадян, які в них пересувались на блокпостах.

Фігуранти воювали у населених пунктах Донецької, Луганської та Харківської областей. Їх діяльність припинена у зв’язку із затриманням Силами оборони України.

Читайте також: мешканець Львівщини отримав тюремне покарання за відмову воювати через релігію

Їх засуджено за державну зраду, участь у терористичній організації та діяльності не передбачених законом збройних формувань (ч. 2 ст. 111, ч. 1 ст. 258-3, ч. 2 ст. 260 КК України). Їм призначено покарання у виді 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна кожному.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також