У Львові затримали чоловіка, який за 10 тисяч доларів переводив чоловіків через державний кордон (ФОТО)

Переправлення проходило на території Львівської та Закарпатської областей поза межами офіційних пунктів пропуску

У Львові затримали організатора злочинної схеми, який за 10 000 доларів обіцяв через ліс вивезти громадян за кордон.

Як повідомили у Департаменті стратегічних розслідувань Національної поліції України, заблокували нелегальний канал переправлення чоловіків призовного віку через кордон оперативники управління стратегічних розслідувань у Львівській області та слідчі слідчого управління обласної поліції. До його організації причетний 28-річний львів’янин. Він вже мав проблеми із законом щодо своїх «лідерських здібностей» - притягувався до відповідальності за створення та участь в злочинній організації.

Він пропонував «послуги» з вивезення чоловіків за кордон та брав по 10 000 доларів з людини.

Переправлення проходило на території Львівської та Закарпатської областей поза межами офіційних пунктів пропуску. Потенційних «клієнтів» доставляли на до прикордонного населеного пункту та чекали слушного часу для перетину кордону. Шлях за кордон пролягав через ліс, фігурант особисто їх супроводжував до українського кордону, а потім надавав вказівки для подальших дій.

5 лютого правоохоронці затримали організатора після отримання ним 10 000 доларів у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Йому повідомлено підозру за ч. 3 ст. 332 (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України) ККУ. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

Читайте також: на Буковині потонув чоловік, намагаючись потрапити до Румунії.

Заходи з викриття проводилися спільно з працівниками 7-го прикордонного Карпатського загону ДПС під процесуальним керівництвом Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону.

 

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий

Читайте також