У Львові затримали двох «закладчиків» (ФОТО

У них було все: канабіс, мефедрон, амфетамін, а-PVP, марки та інше....

Близько 4-ї години ранку, патрульні роти тактико-оперативного реагування побачили на вулиці Полудневій двох чоловіків, які різко змінили напрямок руху, щойно зауважили поліцейських. Про це повідомили у пресслужбі патрульної поліції Львівської області.

Така поведінка здалася інспекторам дивною, тож вони вирішили перевірити невідомих.

21-річний чоловік та його 20-річний товариш дуже нервували. Під час поверхневої перевірки у них виявили 88 згортків в ізолюючій стрічці з, ймовірно, наркотичними речовинами. З їхніх слів, це мефедрон, амфетамін та alfa-PVP.

Правоохоронці встановили, що двоє чоловіків можуть бути причетними до розповсюдження наркотичних речовин шляхом закладок у Львові та Івано-Франківську. Чоловіки розповіли, що сховали впродовж доби близько 100 закладок.

На місце події викликали слідчо-оперативну групу та співробітників Управління боротьби з наркозлочинністю поліції Львівської області.

Під час обшуку в помешканні, яке винаймали громадяни, поліцейські виявили ще 521 згорток різних речовин, ймовірно, наркотичного походження: канабіс, мефедрон, амфетамін, а-PVP, марки та інше. Загалом, понад 600 грамів речовин.

Осіб затримали в порядку ст. 208 (затримання уповноваженою особою) КПК України. Їм загрожує відповідальність за ч. 3 ст. 307 (незаконне зберігання, перевезення чи пересилання з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів в особливо великих розмірах) ККУ.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
  3. Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
  4. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
  5. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю