У Львові затримали неповнолітнього «закладчика» наркотиків (ФОТО)
Робив «закладки» у парку
У Львові поліцейські виявили неповнолітнього, який робив «закладки» у парку.
Як повідомляє Нацполіція Львівщини, 9 січня на території одного з лісопарків на вулиці Курмановича у Львові, під час обстеження території обслуговування, дільничні офіцери поліції помітили молодого хлопця, який поводився підозріло та намагався уникнути зустрічі з правоохоронцями. З собою він мав 8 «закладок» з речовиною рослинного походження зеленого кольору, ймовірно, «марихуаною».
На місці події працювала слідчо-оперативна група територіального підрозділу поліції. Поліцейські встановили особу хлопця – 16-річного львів’янина.
В подальшому на території парку правоохоронці виявили ще 5 «закладок» з тією ж речовиною, які зловмисник встиг зробити раніше. Усе вилучене скеровано на експертне дослідження.
Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) ККУ. Санкція статті передбачає покарання - позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років.
Як повідомлялося, на Львівщині викрили злочинну організацію, учасники якої налагодили наркотрафік до виправної установи.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Росія розпочала велику примусову мобілізацію
- Зеленський заявив про високу ймовірність завершення війни найближчим часом
Найчитаніше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- Росія розпочала велику примусову мобілізацію
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
Коментарі