У Львові затримали директора відомої фірми-забудовника (ФОТО)
У Львові затримали директора ПрАТ «Ірокс» Ігоря Микичака. Про це подомляє IA ZIK з посиланням на повідомлення в правоохоронних органах.
[caption id=«attachment_54981» align=«alignnone» width=«351»]
Директора «Ірокса» підозрюють за ч.1 ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів), ч. 2 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем) та за ч. 4 ст. 190 (Шахрайство) ККУ.
Ігоря Микичака затримали ще вчора, 11 квітня. Сьогодні йому планують оголосити підозру.
У Львівській мерії заявляли, що ПрАТ «Ірокс» протягом багатьох років проводить протиправне будівництво багатоповерхових будинків на вул. Антонича-Майданній; вул. Шевченка, 418; вул. Тернопільській, 42.
Заяви міських чиновників Львова стосовно незаконності будівництва керівник ПрАТ «Ірокс» неодноразово відкидав.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- В Україні за пісні російською мовою у кафе та ресторанах зможуть карати великим штрафом без попередження
- В Україні більше не існує «непридатних із виключенням із військового обліку»
- Суд відправив під варту без застави водія, через якого загинули троє дівчат на Львівщині
- Посадовець ТЦК на Львівщині фіктивно оформив знайомого на службу
- З Польщі до України екстрадовано 44-річного чоловіка
Коментарі