У Львові затримали «гастролерів»-рецидивістів, причетних до розбійного нападу на львів’янина
У Шевченківський відділ поліції, 6 вересня, надійшло повідомлення про те, що на вулиці Грінченка, у Львові двоє зловмисників побили чоловіка та відібрали у нього три мобільні телефони, ноутбук та інше майно, передає ГУ Національної поліції у Львівській області.
Потерпілого, 62-річного львів’янина, доправили у лікарню з проникаючим пораненням шиї, різано-рваними ранами голови і передпліччя та іншими травмами.
На місці події працювала слідчо-оперативна група. Поліцейські встановили, що до вчинення злочину причетні двоє неодноразово судимих однофамільців віком 32 та 33 роки, один з яких зареєстрований у Житомирі, інший — у Донецькій області.
Зловмисників 8 вересня затримали, суд обрав їм міру запобіжного заходу — тримання під вартою.
Обом затриманим повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 187 КК України (розбій). Санкція статті передбачає покарання — позбавлення волі на термін від восьми до п’ятнадцяти років із конфіскацією майна.
Досудове розслідування триває.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі