У Львові затримали нетверезого водія, який, втікаючи від поліції, розбив свою автівку (ВІДЕО)

Напередодні, вночі, патрульні отримали орієнтування про автомобіль «Renault», який їздить тротуарами біля Янівського цвинтаря. Коли екіпаж прибув на вказане місце, транспортного засобу там вже не було. За деякий час неподалік виявили цей автомобіль. Про це пише прес-служба патрульної поліції у Львівській області. 

Водій мав ознаки сильного алкогольного сп’яніння і в цей момент стояв і спілкувався з кимось. Чоловіка попередили, що в такому стані він не може здійснювати рух. Вже за лічені хвилини, авто об’їхало службовий автомобіль. Патрульні надали порушнику через гучномовець вимогу про зупинку, проте чоловік її проігнорував та почав втікати. Інспектори розпочали погоню.

На перетині вулиць Шевченка та Золотої, водій не впорався з керуванням та в’їхав у стовпчик. Попри механічні пошкодження на транспортному засобу, рушив далі. Весь цей час патрульні попереджали чоловіка через гучномовець про відповідальність та вимагали зупинитися. Водій таки зупинився, бо автомобіль вийшов з ладу. На порушника склали і протокол за нетверезе кермування і протокол за ДТП і за втечу з місця ДТП, за невиконання вимог про зупинку, постанову за порушення правил дорожнього руху та відсутність документів.

Чоловік поводив себе агресивно, хамив та нецензурно виражався. Його відсторонили від керування, а адміністративні матеріали передадуть у суд, який і буде вирішувати його подальшу долю.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
  3. Зеленський заявив, що люди з тимчасово окупованих територій не будуть голосувати на референдумі
  4. Папа Римський Лев XIV запропонував "24 години миру" після масованих російських атак по Україні
  5. Церква, мова, віра: Зеленський повідомив, яку формулу у мирній угоді запропонувала Україна

Найчитаніше

  1. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  2. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  3. У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. Мобілізацію та воєнний стан в Україні можуть скасувати - Зеленський