У Львові затримали шістьох нелегалів
Громадяни Індії легально приїхали на будівництво, але після завершення візи не покинули країну
У Львові затримали шістьох іноземних громадян, які після закінчення дії дозвільних документів не виїхали з України. Усі вони працювали на будівництві. Як повідомили у Міграційній службі Львівщини та Івано-Франківщини, правоохоронці виявили шістьох громадян Індії віком від 24 до 39 років.
Чоловіки легально в'їхали в Україну для роботи на будівництві, маючи всі необхідні документи для перебування. Однак, після завершення терміну дії візи вони своєчасно не покинули країну, набувши таким чином статусу неврегульованих мігрантів.
За порушення міграційного законодавства на іноземців склали адміністративні протоколи. Чоловіків зобов’язали у визначений термін виїхати з України.
У Міграційній службі підкреслили, що контроль за дотриманням правил перебування іноземців є пріоритетом. Особливо в умовах воєнного стану, такі заходи мають ключове значення для національної безпеки та захисту громадянського суспільства.
varta1.com.ua: Новини
З Польщі депортували українця, який п'яним кермував поїздом
Його депортували з країни у четвер, 25 вересня та заборонили повторний в'їзд до Польщі та інших країн Шенгенської зони протягом п'яти років
Президент Польщі підписав закон про допомогу українцям
Навроцький більше не підпише жодного іншого закону про допомогу громадянам України.
Україна допоможе Європі побудувати стіну від рф
Київ планує вже в жовтні підписати відповідну декларацію з партнерами
Найкоментованіше
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- У The Guardian назвали найреалістичніший сценарій для України у 2026 році
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим
Коментарі
Хіба вони щось уміють робити😅 ці ліниві тільки до Маск бігати по 5-6 разів на день ( так церква у них називається), курити таку і дмухати в кальян це іхнє улюблене, яку користь для украінців принесуть, хіба навчать більше вживати травки і розповсюджувати в Украіні😏
Вже почалась навала чорноти, якщо працювали на будівництві, але чомусь візу не продовжили тим "цінним працівникам" Поки українці гинуть, тих завозять...
Виїхати куди? Хто їх випустить в ЄС? Може Молдова...
А чого?! Ми ж бачимо, що ці хлопчики – не москалі!