У Львові "на гарячому" затримали трьох наркоторговців, які збували героїн (фото)
У Львові сьогодні, 23 квітня, поліцейські припинили діяльність злочинного угрупування з трьох осіб, причетного до розповсюдження героїну.
Про це інформує відділ комунікації Поліції Львівської області.
Як попередньо встановили правоохоронці, троє учасників угрупування — львів’яни віком 35, 40 та 47 років, причетні до збуту наркотичного засобу «героїн». За інформацією оперативників, наркоторговці продавали товар просто зі своїх помешкань.
Поліцейські задокументували шість епізодів протиправної діяльності зловмисників і сьогодні вдома у їхніх помешканнях затримали наркоділків у порядку ст. 208 КПК України. Невдовзі суд обере для затриманих запобіжні заходи.
Зловмисників викрили оперативники Управління протидії наркозлочинності спільно з співробітниками відділу розслідування особливо тяжких злочинів (відділу детективів) слідчого управління поліції Львівщини за процесуального керівництва прокуратури області.
За фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) КК України. Санкція статті передбачає покарання — позбавлення волі на термін від шести до десяти років з конфіскацією майна.
Досудове розслідування триває, проводяться санкціоновані обшуки та інші слідчі дії.
[gallery link=«file» ids=«189092,189093,189094,189095,189096,189097,189098,189099,189100,189101,189102,189103»]
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі