У Львові затримали водіїв приватної компанії, які скидали будівельне сміття (фото)
У вівторок, 15 грудня, у Львові затримали водіїв автомобілів приватної компанії, які здійснювали вивіз та скидання будівельних і побутових відходів на вул. Пластовій. Про це повідомляє Ігор Стукалець, у «Facebook».
«Цікаво, чому поліція реагує лише на порушення зі сторони приватних компаній, і в той же час закриває очі на порушення комунальних підприємств, які регулярно засмічують вул. Пластову», — йдеться у дописі.
На у відповідь на запит до поліції була дана відповідь, що винуватцем новоутвореного сміттєзвалища є фірма «Парк-плюс-сервіс», автівки якої були виявлені на місці.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Топ-5 магазинів матраців у Львові: де купити якісний матрац у 2026 році?
Нижче ми зібрали п’ять популярних локацій з широким асортиментом, де львів’яни найчастіше купують матраци.
На Львівщині військові клали бруківку замість служби
Заступника командира обвинувачують у перевищенні влади військовою службовою особою (ч. 5 ст. 426-1 КК України)
На Львівщину повертається загиблий Герой Віктор Гулядик
Воїн загинув 28 вересня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Богоявленка Донецької області
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі