У Львові затримали злодія зі Закарпаття, який обкрадав людей на залізничному вокзалі
Обидва злочини були скоєні на приміському залізничному вокзалі у Львові. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Львівської області.
У Залізничний відділ поліції 29 листопада за допомогою звернулась 35-річна львів’янка. Жінка повідомила, що близько 18.00 на приміському залізничному вокзалі невідомий зловмисник відібрав у неї рюкзак та мобільний телефон «Самсунг».
На місці події працювала слідчо-оперативна група. Як встановили правоохоронці, до скоєння злочину причетний 32-річний мешканець міста Свалява Закарпатської області.
Також встановлено, що зловмисник причетний до скоєння крадіжки сумки з особистими речами та документами у іншого пасажира залізниці, 43-річного мешканця Жидачівського району, що також була скоєна на приміському залізничному вокзалі у Львові приблизно у той самий час. Речові докази у чоловіка вилучили.
За цими фактами відкриті кримінальні провадження за ч.1 ст.186 (грабіж) КК України та ч.1 ст.185 (крадіжка) КК України. Максимальне покарання, передбачене санкціями статей – до чотирьох років позбавлення волі. Проводиться досудове розслідування, встановлюється причетність зловмисника до скоєння інших правопорушень.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі