У Львові затвердили вигляд меморіальних таблиць загиблим Захисникам
Уніфікували два варіанти меморіальних таблиць воїнам.

Сьогодні, 20 жовтня, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив універсальний вигляд та порядок встановлення меморіальних таблиць військовослужбовцям, котрі загинули в російсько-українській війні. Про це інформують у прес-службі ЛМР.
Такі таблиці можуть встановлювати як на фасадах закладів освіти, де навчалися герої, так і на житлових будинках.
Як повідомив головний архітектор Львова Антон Коломєйцев, у місті уніфікували два варіанти меморіальних таблиць воїнам.
«Взірець було напрацьовано спільно з архітекторами. Він передбачає достатньо точні параметри меморіальних таблиць, які можуть бути виготовлені з різних матеріалів. Розглядається метал та висічення лазером надписів і портрету, а також розглядається оргскло у більш прозорому виконанні. Обидва формати вважаємо доцільними для застосування в різних ситуаціях», – розповів Антон Коломєйцев.
Додамо, що 20 жовтня виконком затвердив встановлення меморіальних таблиць 4 українським захисникам на фасадах шкіл та на житловому будинку:
- учаснику бойових дій Тарасу Березюку на фасаді СЗШ № 1 м. Львова на вул. К. Трильовського, 17.
- учаснику бойових дій Назарію Пікулицькому на фасаді СЗШ № 1 м. Львова на вул. К. Трильовського, 17.
- учаснику бойових дій Миколі Панченку на фасаді СЗШ № 23 м. Львова на вул.
- учаснику бойових дій Тарасу Дідуху на фасаді будинку № 2-В на вул. Науковій.
varta1.com.ua: Новини

Субсидії для ВПО: що зміниться для переселенців з 2025 року
З наступного року переселенці зможуть отримувати ще одну субсидію

Українським військовим передали з Франції мобільний медпункт
Медичний пункт буде встановлено у прифронтовій зоні для військових

У Польщі є своя роль: Сікорський про відправку військ до України
Радослав Сікорський наголосив на визначній ролі Польщі в російсько-українській війні
Найкоментованіше
- У Львові водій "Tesla" двічі порушив правила паркування і через штраф погрожував інспекторам (ВІДЕО)
- Закликала до «відокремлення» Львівщини: соратниця Медведчука Інна Іваночко отримала 13 років тюрми
- В Україні мобілізували студента денної форми навчання
- У Bloomberg назвали, хто з росіян вестиме переговори про мир в Україні
- Речник Повітряних сил ЗСУ звинуватив нардепку Безуглу у брехні щодо «прильоту» ракети у Києві (ФОТО)
Найчитаніше
- Закликала до «відокремлення» Львівщини: соратниця Медведчука Інна Іваночко отримала 13 років тюрми
- На війні загинув 26-річний Герой зі Львівщини
- Німеччина почала відмовляти у в’їзді українцям
- В Україні мобілізували студента денної форми навчання
- Речник Повітряних сил ЗСУ звинуватив нардепку Безуглу у брехні щодо «прильоту» ракети у Києві (ФОТО)
Коментарі