У Львові завідувачка аптеки привласнила сотні тисяч гривень на махінаціях з цінами
Вносила недостовірні дані щодо вартості медичних препаратів
Кіберполіція викрила працівницю аптеки у привласненні майже 900 тисяч гривень. Фігурантка у внутрішній програмі обліку занижувала вхідну вартість медпрепаратів, однак продавала ліки за реальними цінами. Отриману різницю жінка привласнювала.
Як повідомляє Національна поліція України, протиправну діяльність 44-річної львів’янки викрили співробітники управління протидії кіберзлочинам у Львівській області, спільно зі слідчими.
Жінка, перебуваючи на посаді завідувачки аптеки, вносила недостовірні дані щодо вартості медичних препаратів до внутрішньої системи обліку. Зокрема вхідну вартість на препарати для онкохворих вона занижувала більш ніж у десять разів, натомість продавалися ліки за реальними цінами. Різницю фігурантка забирала собі. У такий спосіб вона привласнила майже 900 тисяч гривень.
Правопорушниці повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 3 ст. 362 (несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в комп’ютерах, автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї) Кримінального кодексу України. Підозрюваній може загрожувати до восьми років позбавлення волі.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У Львові чоловік застосував газовий балончик проти військовослужбовця та двох представників поліції (ВІДЕО)
- Стрілянина на Буковині: поліцейський застосував зброю, щоб зупинити ухилянта-втікача
- росія, ймовірно, захопила Покровськ, - ISW
- У Львові водій наїхав на собаку (ВІДЕО)
Найчитаніше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У Львові розглядають дві локації для майбутнього військово-меморіального цвинтаря
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- Стало відоме імʼя директора лікарні на Львівщині, якого затримали на хабарі за оформлення броні
- У МОН повідомили, що літні канікули розпочнуться в липні
Коментарі