У Львові завтра попрощаються з військовим розвідником Віталієм Нікітчуком

Поховають Героя на Личаківському кладовищі

У четвер, 28 вересня, Львів попрощається з військовослужбовцем Віталієм Нікітчуком, який загинув від рук російського окупанта, захищаючи Україну.

Як повідомили у ЛМР, чин похорону військовослужбовця розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїна на Личаківському кладовищі.

Віталій Нікітчук (20.07.1987-22.09.2023). Львів’янин.

Навчався у Середній загальноосвітній школі № 99 міста Львова. Здобув вищу освіту за спеціальністю «Соціологія» в Інституті гуманітарних та соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка».

Закінчив кафедру військової підготовки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Обіймав посаду супервайзера на одному із місцевих підприємств. Захоплювався футболом: брав активну участь у численних спортивних змаганнях. Обожнював проводити час із дітьми, був надзвичайно позитивною людиною і мав широке коло друзів.

Молодший лейтенант. Із початком повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини від окупантів. Боронив державу на південному напрямку у лавах 132-го окремого розвідувального батальйону Десантно-штурмових військ ЗСУ.

Читайте також: на війні обірвалося життя молодого захисника з Львівщини Сергія Пушкаря.

У Віталія Нікітчука залишилися бабуся, батьки, дружина, двоє дітей, брат та тесть із тещею.varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий

Читайте також