У Львові завтра витимуть сирени

ratysha
ratysha

У середу, 20 листопада, впродовж 5 хвилин — з 14.50 до 14.55 год. — у Львові буде навчальне оповіщення населення за сигналами цивільного захисту з увімкненням електричних сирен.

Зважаючи на навчальну мету сирен, практичні заходи відпрацьовувати не будуть. Тож мешканців просять зберігати спокій. Також для визначення рівня та якості озвучення проводитимуть електронне опитування мешканців.

«Уривчасте звучання електричних сирен означає сигнал цивільного захисту «Увага всім». Почувши його, негайно увімкніть гучномовці проводового радіомовлення, налаштуйте ефірні радіоприймачі на частоту 103,3 МГц в ФМ-діапазоні, а телевізійні приймачі переключіть на ефірний канал аналогового телебачення «Перший Західний» (57) канал і на ефірний канал цифрового телебачення «UA:Львів», та прослухайте повідомлення департаменту з питань цивільного захисту облдержадміністрації», — коментують в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР.

Також для визначення рівня озвучення, проводитимуть електронне опитування мешканців.

Для визначення рівня озвучення сигналами електричних сирен території міста Львова, буде електронне опитування населення. Для цього достатньо з комп’ютера, ноутбука, планшета або смартфона перейти в мережі Інтернет за посиланням на опитування та відповісти на декілька нескладних запитань.

За результатами опитування, буде опрацьована карта покриття звуковими сигналами цивільного захисту.

Опитування триватиме з 15:00 год. 20 листопада до 24:00 30 листопада. Усіх мешканців міста запрошують долучитись до опитування з перевірки озвучення території міста.