У Львові збудують 13-поверховий адмінцентр на території колишнього заводу
На Городоцькій
На території колишнього мотозаводу у Львові збудуть багатоповерхову адмінбуділю з підземним паркінгом. Відповідні містобудівні умови та обмеження представили на засіданні виконавчого комітету Львівської міськради у середу, 7 лютого, пише Zaxid.net
Судячи з оприлюднених візуалізацій, ідеться про будівництво 13-поверхового бізнес-центру на вул. Городоцькій, 174.
При цьому, наявні виробничі будівлі колишнього мотозаводу демонтують.
Головний архітектор Львова Антон Коломєйцев, управління архітектури очікує на висновок Державіаслужби щодо висотності будівлі, аби видати містобудівні умови та обмеження з відповідними показниками.
Крім цього, забудовник має погодити паспорт опорядження фасаду, адже за проектом весь фасад будинку буде суцільно засклений і затонований.
Замовником будівництва є ТзОВ «Тигрове око», яке ініціювало та профінансувало розроблення детального плану в районі колишнього мотозаводу. У липні 2021 року Львівська міськрада затвердила детальний план території, що передбачає поступову забудову території мотозаводу. Згодом компанія «Тигрове око» отримала МУО на будівництво багатофункційного комплексу з апарт-готелем і торговими приміщеннями на вул. Городоцькій, 182.
Згідно з даними аналітичної системи YouControl, ТзОВ «Тигрове Око» зареєстроване у 1998 році Львові на вул. Городоцькій, 182 і займається оптовою торгівлею. Власником компанії є львівський підприємець Василь Лакуста.
На вул. Городоцькій у 1940-х роках заснували Львівський велосипедний завод, який відкрили на базі Lwowski zakład Metal.
Читайте також: Новим керівником «Арени Львів» призначили екс-директора «Укрметртестстандарту»
Спершу тут виготовляли велосипеди за німецькими зразками та мопеди. У 1990-х мотозавод повністю припинив виробництво. Зараз приміщення на його колишній території орендують різні підприємці.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У Чернівцях скасували концерт Анастасії Приходько, яка заявила, що вона говорить “київською російською мовою”
- Партнери України будуть використовувати український фронт як полігон для тестування своїх оборонних розробок
- Петер Мадяр пропонує Володимиру Зеленському зустрітися у Береговому на Закарпатті
Найчитаніше
- У Львові у парку знайшли мертве немовля
- Підтверджено загибель зниклого безвісти на Курщині воїна з Львівської області Павла Горошка
- Львів 29 квітня попрощається із двома захисниками та захисницею України
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2023 року
Коментарі