У Львові жінка активно підтримувала країну агресора
Її засудили

У Львові жінці винесено вирок за виправдування збройної агресію рф у соцмережах. Її позбавили волі. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.
«За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Львівської обласної прокуратури уродженку Нікополя визнано винною у виправдовуванні, визнанні правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України та глорифікації її учасників», - йдеться у повідомленні.
Прокурори довели в суді, що жінка у соцмережах активно підтримувала країну агресора та виправдовувала розпочату ним повномасштабну війну проти України. А також поширювала інші типові наративи російської пропаганди.
Читайте також: у Львові отримав вирок суду взятий в полон бойовик квазіреспублік
Зокрема, 44-річна жінка публікувала дописи у яких звинувачувала Україну у вбивствах мирних мешканців на території Донецької та Луганської областей протягом 8 років.
Її засуджено до 1 року 6 місяців позбавлення волі.

До набрання вироком законної сили жінка перебуватиме під вартою.
varta1.com.ua: Новини

На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто

У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків

На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- Наймолодший комбриг в історії ЗСУ заявив, що мобілізувати доведеться навіть 18-річних
- Зінченко повідомив про своє «отруєння», а в суді його прихильники заявили, що донька Фаріон "мала мотиви убити маму" (ВІДЕО)
- Поїхав у відрядження і не повернувся: на Закарпатті депутат від «Слуги народу» втік за кордон
- Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
- Мешканцю Львівщини, який застрелив собаку, повідомлено про підозру
Найчитаніше
- Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
- Наймолодший комбриг в історії ЗСУ заявив, що мобілізувати доведеться навіть 18-річних
- Створювали фіктивні ФОПи: на Львівщині викрили групу, яка організувала незаконне переправлення військовозобов’язаних за кордон (ФОТО)
- Стало відомо, про загибель двох Героїв з однієї громади Львівщини
- На Банковій уточнили, на що чекати, якщо росія відмовиться від перемир'я
Коментарі