У Львові жінка пляшкою вбила співмешканця
У Залізничний відділ поліції 6 травня близько десятої вечора надійшло повідомлення про те, що у квартирі одного з будинків по вулиці Левандівській у Львові раптово помер 50-річний львів’янин. Про це повідомляє ГУ НП у Львівській області.
На місці події працювала слідчо-оперативна група. Для встановлення причини смерті було призначено судово-медичну експертизу, під час якої було з’ясовано, що смерть настала внаслідок «крововиливу в ділянку Варолієвого моста головного мозку, ймовірно, внаслідок нанесених ударів невстановленим тупим твердим предметом».
Як встановили правоохоронці, у день смерті між потерпілим та його 56-річною співмешканкою виникла сварка. Конфлікт переріс у бійку, під час якої жінка вхопила пляшку та нанесла чоловіку кілька ударів по голові. Внаслідок отриманих травм потерпілий помер, а його співмешканка зателефонувала у поліцію та повідомила про його раптову смерть.
За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) КК України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від семи до десяти років. Проводиться досудове розслідування, вирішується питання про обрання для зловмисниці міри запобіжного заходу.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- В Україні за пісні російською мовою у кафе та ресторанах зможуть карати великим штрафом без попередження
- В Україні більше не існує «непридатних із виключенням із військового обліку»
- Суд відправив під варту без застави водія, через якого загинули троє дівчат на Львівщині
- Посадовець ТЦК на Львівщині фіктивно оформив знайомого на службу
- З Польщі до України екстрадовано 44-річного чоловіка
Коментарі