У Львові жінка відсудила в забудовника і військової частини сотні тисяч гривень за пошкоджене авто

На транспорт впало дерево

ФОТО: ілюстративне

У Львові суд зобов’язав військову частину та ПП «Львівська Британія» виплатити 230,3 тисяч гривень власниці пошкодженого автомобіля, на яке впало дерево. Того дня у місті був буревій, однак Залізничний районний суд встановив, що користувачі ділянки мали б вчасно зрізати аварійне дерево. Про це пише zaxid.net.

У матеріалі справи йдеться, що 21 жовтня 2021 року на вул. Шевченка, 22 у Львові на автомобіль Audi Q5 впало дерево, внаслідок чого авто отримало значні пошкодження. Ремонт автомобіля коштував власниці 153,9 тис. грн. Поліція зафіксувала, що дерево було сухим і трухлявим, тому потребувало видалення.

Зокрема, дерево росло на ділянці, що перебуває в постійному користуванні військової частини. Своєю чергою, ще у 2007 році частина передала землю під забудову головному центру будівництва та реконструкції Державної прикордонної служби, потім – ТОВ «Будівельна компанія “Карпати”» та ПП «Ріелпогранбуд», яке перейменували в ПП «Львівська Британія».

Представники забудовника та військової частини в суді заявили, що того дня у Львові був сильний вітер, тому їхньої провини в падінні дерева немає. Однак пізніше представник частини підтвердив, що дерево впало з ділянки, що використовується як будмайданчик ПП «Львівська Британія».

Тако нагадаємо, у серпні на Львівщині через негоду дерева попадали на дороги, у містах зривало дахи на багатоповерхівках (ФОТО, ВІДЕО)

Суд зобов'язав військову частину і ПП «Львівська Британія» виплатити власниці Audi Q5 солідарно 205,3 тис. грн за ремонт авто, 10 тис. грн моральної шкоди та компенсувати 15 тис. грн судових витрат. Це рішення можна оскаржити в апеляції.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також