У Львові жінка зарізала ножем співмешканця
У понеділок, 13 квітня, до поліції надійшло повідомлення про те, що у квартирі одного з будинків на вулиці Лисенка, у Львові, сталось вбивство. Про це повідомляють у відділі комунікації поліції у Львівській області.
У помешканні правоохоронці виявили тіло 39-річного львів’янина з ножовим пораненням в області серця.
Як встановили поліцейські, удар ножем загиблому, під час побутового конфлікту, завдала його 35-річна співмешканка.
Слідчі Личаківського відділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) КК України. Санкція статті передбачає покарання — позбавлення волі на термін від семи до п’ятнадцяти років.
Зловмисницю правоохоронці затримали в порядку ст. 208 КПК України, невдовзі суд обере їй запобіжний захід.
Досудове розслідування триває.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- СБУ затримала двох зрадників, які звітували ворогу про наслідки удару «Орєшніком» по Львівщині
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
Коментарі