У Львові жінку, яка збирає кошти на лікування, запідозрили в масштабній афері (фото)

1611496683
1611496683

Львів’янка Іванна Юрків (

) вже п’ять років збирає кошти на лікування доньки, яка потрапила в аварію, опісля збирала кошти на лікування зору та стоматологічні послуги.

Читачі її сторінки зауважили, що лікування зору не відбулося, про що написала сама Іванна у «Facebook», а стоматологічні послуги виконані у VIP клініці, хоч такі послуги надають і дешевші стоматологічні клініки.На днях Іванна опублікувала публікації з продажем кухонного комбайну, люди скидала її кошти, щоб його не продавала, оскільки вона заробляє готуючи на замовлення, однак, як виявилося комбайн вже був проданий.У листопаді жінка збирала кошти на офтальмологічну операцію доньці, яка мала відбутися 26 листопада, про що Іванна повідомила у соцмережі. Однак, аж 5 грудня жінка написала, що коштів невистачило і операція не відбулася. За жовтень і листопад жінка зібрала 84 239,30 грн, майже вся сума була витрачена.  З червня по вересень зібрано 212 313,49, також майже вся сума витрачена. Більшість коштів витрачена як «Переказ зі своєї карти», Іванна часто пересилає кошти Фарині Володимиру Івановичу, на чию картку також вівся збір коштів, звітів по цій картці не було надано.

У 2015 році жінка збирала кошти на лікування у Барселоні, однак лікування у Барселоні не відбулося, а незабаром жінка вже вказувала, що збирає кошти на лікування у Вільнюсі.

Жінка з 2014 року збирає кошти без звітності, як на свою картку (5168 7422 1859 1331), так і на картку родича «Приватбанк» (5211537322820684) Фарина Володимир Іванович. Часто жінка писала незнайомим людям у приватні повідомлення з проханням скинути певну суму коштів на лікування, багато осіб надіслали їй кошти.Виписки з рахунку у PDF файлах:

statement-AB32-IQR4-NIQR-CN8G

statement-2SEI-D4ME-1EO7-ARNN

Також читачі звернул увагу на «мажорне» життя її доньки, якій нібито збирають кошти. Дівчина профіль у «Instagram» вже закрила, однак читачі зауважили її дорогі сумки. 

Волонтерка Мар’яна Підгурська повідомила на сторінці Іванни Юрків: «Ще з 2016 року п. Іванка мене просила допомогти зі збором коштів для дитини. Проте, для того щоб організувати збір потрібно мати підставу, документи та звіти про надходження та витрати. Отримала п. Іванка документи з клініки, проте для того, щоб відкрити збір в благодійній групі потрібно викладати постійні звіти про надходження, про що завжди були відмовки все буде, все буде в результаті нічого. Але п. Іванка не хотіла розголосу про збір коштів, так як це може психологічно недобре повпливати на стан дитини, так як підліток і діти в школі жорстокі, будуть насміхатись, хоча як потім виявилось, що з дочкою в одному класі навчається мій двоюрідний брат, і тоді дізналась багато чого цікавого. Після чого довіра якось зникла до цієї ситуації. Хоча розумію що дитина була хвора, лікували... але збирати кошти на лікування очей, лікування зубів і похорони це вже занадто. У наш час є дуже багато потребуючих діток та дорослих, які на межі смерті й кожна копійка може їм врятувати життя, а тут стільки років збору і, наразі, невідомо куди!!!!! Жодного звіту по надходженнях!! Неодноразово мені також приходили прохання про допомогу то бракує стільки, то стільки, давно вже зауважила, що тут щось не чисто але якось просто ігнорувала всі ці повідомлення. П. Іванко, а вам порада: все таки надати людям звіти, про які я вам ще писала десь 2 роки назад для того щоб все було відкрито і чесно».

Обурення читачів та пости жінки у скріншотах: