У Львові жінка вбила бездомного чоловіка
Правоохоронці встановили місце перебування зловмисниці та затримали її в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України.
У понеділок, 11 січня до поліції надійшло повідомлення, що в закинутій будівлі на вулиці Пимоненка у Львові виявлено тіло чоловіка з ознаками насильницької смерті. Про це інформує поліція Львівщинию
Близько 17:30, між 54-річною жителькою Житомира та 64-річним чоловіком без постійного місця проживання виник раптовий конфлікт, під час якого зловмисниця завдала жертві три удари ножем в область шиї.
Вивчивши записи камер відеоспостереження системи «Безпечна Львівщина», правоохоронці встановили місце перебування зловмисниці та затримали її в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України.
Слідчі повідомили затриманій про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від семи до п’ятнадцяти років.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині трагічно загинули двоє пенсіонерів (ФОТО)
За минулу добу під час пожеж загинули чоловік і жінка
У Львові поліція знайшла чоловіка, який побив 11-річного хлопця на гірці
Подія трапилася у неділю, 11 січня, приблизно о 16:30 на льодяній гірці на вулиці Миколайчука, 18
Громада Львівщини повідомила про загибель двох Героїв
Стало відомо про загибель Червінки Романа Григоровича та Сапуцького Петра Васильовича
Найкоментованіше
- Україна перетворилася на законну ціль, - парламентар Ірану
- У пунктах пропуску на кордоні з Польщею працюватиме новостворена група контролю пасажирських та вантажних перевезень
- У Рівному дівчата знімали відео під російську музику біля портретів загиблих Героїв
- Нардепам доведеться обирати між парламентом та фронтом, - Зеленський
- У Львові встановлять лавки з сонячними батареями
Коментарі