У Львові злочинець побив та пограбував жінку

Їм загрожує позбавлення волі на термін від чотирьох до шести років. Про це інформує відділ комунікації поліції Львівської області.
У Личаківський відділ поліції, 6 квітня, надійшло повідомлення про те, що о 20.40 год., у місті Винники, що неподалік Львова, у магазині, на вулиці Галицькій, скоєно напад на жінку.
Незнайомець, вдаривши в обличчя 38-річну мешканку Львова, відібрав у неї гаманець, у якому знаходилися грошові кошти в сумі 1000 доларів США, 200 польських злотих та гривні. Після цього зловмисник передав цей гаманець своєму приятелю, який втік з крамниці.
Однак, самому нападнику втекти не вдалося, його затримали очевидці злочину та передали поліцейським, які прибули на місце події. Слідчо-оперативна група встановила особу зловмисника — 25-річного мешканця одного із сіл Пустомитівського району. Його було затримано в порядку ст. 208 КПК України.
Чоловікові повідомлено про підозру у скоєнні злочину за ч. 2 ст. 186 Кримінального кодексу України (грабіж). Цей злочин карається позбавленням волі на термін від чотирьох до шести років. Суд обрав зловмиснику міру запобіжного заходу — цілодобовий домашній арешт.
Невдовзі працівники поліції встановили і його співучасника — 32-річного односельчанина. Йому також повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 186 Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу.
Проводиться досудове розслідування, з’ясовуються обставини події.
varta1.com.ua: Новини

Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції

Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО

У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- Скандальний львівський експрокурор Ростислав Ільницький працевлаштувався у ТЦК на Закарпатті
- У Львові перевізники хочуть 32 грн за разовий проїзд одного пасажира
- Львівська мерія бореться з нелегальними вуличними фотографами (ФОТО)
- Китайці воюють на території України: вже взяли в полон двох китайських військових - Зеленський (ВІДЕО)
- Посадовець Дубенського ТЦК відговорює бажаючих підписати «Контракт 18-24»: ТЦК відреагував на заяву підполковника
Найчитаніше
- На Банковій уточнили, на що чекати, якщо росія відмовиться від перемир'я
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- Посадовець Дубенського ТЦК відговорює бажаючих підписати «Контракт 18-24»: ТЦК відреагував на заяву підполковника
- Скандальний львівський експрокурор Ростислав Ільницький працевлаштувався у ТЦК на Закарпатті
- У Львові поліцейські дістали з авто жінку з дітьми, яка з битою скоїла ДТП (ФОТО, ВІДЕО)
Коментарі