У Львові злочинці викрали чоловіка, який напередодні взяв кошти у кредит (фото)

14 червня, увечері, екіпаж патрульних 3 батальйону викликали на вулицю Городоцьку і заявили про грабіж, який виявився розбоєм. Про це інформує Патрульна поліція Львіської області.

Заявник перебував у кареті швидкої допомоги з тілесними ушкодженнями. 40-річний мешканець Хмельницької області повідомив, що зранку 14 червня, 3–4 невідомих йому людей і серед них була жінка, затягнули його, погрожуючи пістолетом, до якоїсь квартири. З його слів, вони побили його і забрали 4900 гривень та паспорт. Гроші він напередодні взяв у кредит. Коли невідомі заснули, він втік.

Викликали швидку та поліцію працівники перукарні, куди забіг потерпілий. На місце події викликали слідчо-оперативну групу Залізничного відділу поліції. Тим часом, патрульні, спільно з кримінальною поліцією згаданого відділку, розшукали квартиру на вулиці Головацького, де могли перебувати особи, які вчинили розбій.

Двері відчинив 51-річний власник і запустив до квартири поліцейських. По усьому помешканню були плями бурого кольору схожі на кров. На ліжку спали чоловік та жінка — їх розбудили. Чоловік — 34-річний мешканець Городоцького району, а жінка — 30-річна львів’янка. Також, в квартирі був предмет схожий на пістолет.

На місце події приїхали слідчі. Потерпілого госпіталізували до реанімації. Попередня кваліфікація події з ч. 2 ст. 187 (розбій, вчинений за попередньою змовою групою осіб).

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
  3. Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
  4. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
  5. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю