У Львові для проїзду закриють частину вулиці Зеленої
Від сьогодні, 12 березня, буде обмежено рух транспортних засобів на вул. Зеленій (від будинку № 261 до житлового масиву «Пасічний»). Про це «Львівському порталу» повідомили у прес-службі Львівської міськради.
ЛКП «Львівавтодор» відновлює дорожньо-ремонтні роботи по вул. Зеленій (від будинку № 261 до житлового масиву «Пасічний»). Як повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, у зв’язку з проведенням ремонтних робіт, сьогодні, з 12.00 год., до 1 серпня 2019 року, буде обмежено рух транспортних засобів на вул. Зеленій.
Роботи виконує ТзОВ «Онур». Об’їзд дороги відбуватиметься згідно з розробленою тимчасовою схемою організації дорожнього руху.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- В Україні за пісні російською мовою у кафе та ресторанах зможуть карати великим штрафом без попередження
- В Україні більше не існує «непридатних із виключенням із військового обліку»
- Суд відправив під варту без застави водія, через якого загинули троє дівчат на Львівщині
- Посадовець ТЦК на Львівщині фіктивно оформив знайомого на службу
- З Польщі до України екстрадовано 44-річного чоловіка
Коментарі