У Малехові в ямі застряг автобус (ФОТО)
Жителі неодноразово скаржилися на невідповідний стан проїжджої частини.
Сьогодні, 4 лютого, у Малехові трапилася автопригода з рейсовим автобусом № 9, який курсує за напрямом «Муроване–Автовокзал». Про це повідомив очільник «Варта1» Ігор Зінкевич.
Автопригода трапилася від сторони Галицьке перехрестя в сторону Мурованого.
«Через погане дорожнє покриття автобус завис в ямі...», — йдеться у повідомленні.
Зазначається, що «Гарячу лінія міста» неодноразово сповіщали, а зараз рух транспорту частково призупинений.
«Мав щойно розмову по лінії управління транспорту Львова, наразі в них в планах «9» маршрут скоротити — до Галицького перехрестя лише впускати. Вважають, що там є 114 — 14 машин і 1 автобус і цього буде достатньо для людей.
Я не підтримую таке їхнє рішення! Наразі вияснив, що ніби зі слів міської ради дорога на балансі області і обслуговує її ПП Рома. На даний момент уточняю цю інформацію і буду просити хоч якось виправити ситуацію зі станом дороги, щоб автобус номер «9» не скорочували маршрут чиновники мерії.
А загалом я не пам’ятаю щоб цей маршрут був погоджений з областю, так як цей процес мали вже давно зробити, але затягнули в управлінні транспорту», — уточнив у коментарі Ігор Зінкевич.
Фото: Ігор Зінкевич
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі