У Маріуполі від вибуху російського боєприпасу загинула дитина
Радник мера просить батьків нагадати дітям, щоб не торкалися незнайомих предметів
На території школи у Маріуполі вибухнув російський боєприпас, внаслідок чого загинув 12-річний хлопчик. Про це повідомив, 27 травня, радник мера Маріуполя Петро Андрющенко у «Telegram».
«Вчора в Маріуполі на території школи № 30 у Кальміуському районі, по вул. Дністровській, у результаті детонації нерозірваного російського снаряду «Град» загинув 12-річний хлопчик», — повідомив Петро Андрющенко.
Він зазначив, що російська зброя продовжує вбивати дітей Маріуполя навіть після активних дій. Радник мера просить батьків нагадати дітям, щоб не торкалися незнайомих предметів.
«Будьте обережні. Ще раз — кожного дня кажіть дітям не торкатись підозрілих, незнайомих предметів. Особливо схожих на снаряди, ракети та іншу зброю», — додав Петро Андрющенко.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Тернополі великогабаритні двері у виробничому цеху смертельно травмували працівника (ФОТО)
Потерпілий разом з колегами по фрезерувальному цеху намагався перемістити великогабаритні двері
Сьогодні на Львівщині під час пожежі в будинку виявили тіло жінки
Причини та обставини виникнення пожежі в житловому будинку встановлюються
На Львівщині у річці виявили тіло жінки
В селі Тур’є Самбірського району, в річці виявлено тіло жінки
Найкоментованіше
- У Львові відбувся протест проти "Аксіома Медікал" (ВІДЕО)
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
- Сокільники збудують власні сучасні очисні споруди та позбудуться інфраструктурної залежності
- Мінекономіки ускладнило вимоги для бізнесу щодо бронювань працівників
- Навроцького не запросили на конференцію щодо України в Гданську, де будуть Туск і Зеленський
Найчитаніше
- На Львівщині юнак вбив маму та скоїв смертельну ДТП (ФОТО, ВІДЕО)
- Увага! У Львові розшукується безвісти зниклі мама та син
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
- У Тернополі у міському ставі потонула 15-річна дівчина
Коментарі