У масштабній ДТП на Закарпатті загинув житель Львівщини
Вічна пам'ять!
Вчора, 27 жовтня, близько 15-ї години сталася ДТП з потерпілими на трасі «Київ-Чоп», неподалік села Нижні Ворота Мукачівського району. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Закарпатської області.
На даному відрізку дороги зіткнулися вантажівка «MАN», під керуванням 33-річного жителя міста Калуш Івано-Франківської області, та рейсовий автобус, який здійснював міжнародні перевезення.
У ДТП двоє людей загинули — 35-річний житель міста Радехів Львівської області та 59-річний житель Тернополя. Обидва чоловіки були водіями автобуса.
Внаслідок ДТП травми різного ступеню важкості отримали і пасажири автобуса.
Слідчі дії тривають.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- Мер міста на Львівщині прокоментував застілля в YouTube
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Поліція затримала 17-річну дівчину, яка смертельно отруїла воїна ЗСУ
Найчитаніше
- На Львівщині фермер переорав макове поле на якому масово фотографувалися люди
- У Львівській області сварка через коня закінчилася вбивством
- На Волині 16-річна водійка скоїла смертельну ДТП
- Мер міста на Львівщині прокоментував застілля в YouTube
- Водій, який у Києві скоїв ДТП з чотирма загиблими, у момент аварії був таксистом з пасажиркою в авто
Коментарі