У Мелітополі росіяни працевлаштували вчителя-збоченця
Йому категорично заборонено працювати в навчальних закладах
![](/uploads/media/dc/cf/dccf5646d36fd28bd31b16fe3yz636f2_w320.jpg)
У тимчасово окупованому Мелітополі, Запорізької області росіяни працевлаштували вчителя-збоченця, який п’ять років тому працював у ліцеї № 5 і звільнився за власним бажанням. Про це повідомляє «Telegram»-канал «Риа-Мелитополь».
Вчителя звільнили з ліцею після того, як він приніс з собою декілька фалоімітаторів і похвалився ними перед 11-класницями.
«Директор ліцею відправила його до психіатра. Є інформація, що чоловік після того інциденту перебував на обліку в психдиспансері. У лікарні збоченцю нібито навіть видали довідку про те, що йому категорично заборонено працювати в навчальних закладах», — наголошується на каналі.
Всі ці роки чоловіка лікували вдома.
«Але прийшла російська армія і збоченець згодився. Сьогодні його вже прийняли в школу № 20, де з 1 вересня він буде викладати», — йдеться у повідомленні.
Минулого тижня з’явилася інформація, що чоловік у Новому Мелітополі, на вул. Гагаріна, у дворі багатоповерхового будинку жене самогон і продає його в пластикових стаканчиках на лавочці біля під’їзду. Цей незаконний бізнес організував саме цей вчитель.
Нагадаємо, трупа Маріупольського драмтеатру планує вистави й тур на росію.
![](/uploads/media/0a/yz/0ayz038855fd0a5f744776e5fec5ea0b_w1280.jpg)
Тривога! В Україні існує загроза ракетних ударів
Усі в укриття!!!!
![](/uploads/media/f4/04/f4046d8e194e9b3a530081fa264423a1_w640.jpg)
Повітряна тривога: в Україні існує загроза ракетних ударів
Всі в укриття!
![](/uploads/media/bc/f0/bcf0a010a49223b2482e515149148177_w640.jpg)
На росії жінка вигадала зґвалтування, щоб сказати «Слава Україні!»
Жінка сказала поліції «Слава Україні!»