"У мене не було вибору", - Сирський про те, навіщо почав Курську операцію

Загалом Олександр Сирський вважає операцію на Курщині успішною

Операція на Курщині була необхідною, оскільки зірвала російські плани наступу на Харків і Суми.

Про це в інтерв’ю французькій газеті Le Monde розповів головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський.

Успішності сприяв ефект несподіванки, якого вдалося домогтися на початку українського наступу. Що ж до причин проведення цієї операції, то Сирський назвав її вимушено необхідною.

"У мене не було вибору, я повинен був провести цю операцію. Я повинен був одночасно зірвати наступ на Харків, зняти частину тиску на всіх фронтах і не допустити відкриття нового фронту на Суми. Тому я вирішив вести наступ там, де ворог мав слабке місце з дуже малою кількістю солдатів для охорони кордону", — пояснив генерал.

Читайте також: Військовослужбовці можуть через застосунок Армія+ повернутися з СЗЧ

На думку Сирського, план спрацював, адже вдалося послабити наступальний потенціал російських військ на більшій частині фронту, окрім Покровського та Курахівського напрямків.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
  2. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  3. Зеленський заявив про високу ймовірність завершення війни найближчим часом
  4. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  5. Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові

Найчитаніше

  1. СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
  2. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  3. Синоптики уточнили, як довго в Україні будуть сильні морози
  4. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  5. Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський