У мережах з’явилося відео, як чоловік у військовій формі штовхає велосипедиста, якого після падіння «мобілізують»
У каналах зазначається, що дії відбуваються у Харкові, а на відео працівник ТЦК та військовозобов’язаний чоловік
Мережею шириться відео, на якому видно, як чоловік у військовій формі вичікує іншого чоловіка, який рухається тротуаром на велосипеді, при наближенні вибігає з-за припаркованої автівки і різко штовхає велосипедиста. Після чого під’їздить інша автівка з чоловіками у військовій формі, куди заштовхують збитого велосипедиста.
У каналах зазначається, що дії відбуваються у Харкові, а на відео працівник ТЦК та військовозобов’язаний чоловік, якого, ймовірно, таким чином "мобілізують".
«Чоловік у формі зіштовхнув хлопця з велосипеда в Харкові. Пізніше під'їхала машина і велосипедиста забрали в бус», повідомляє у Телеграм український журналіст, військовий кореспондент Андрій Цаплієнко, який оприлюднив відео з місця події, посилаючись на місцеві ЗМІ.
Читайте також: У Тернополі чоловік розбив вікно та втік від ТЦК
У Харківському ОТЦК та СП, наразі інформацію не коментують.
varta1.com.ua: Новини
До України йде похолодання з Арктики
В Україну вихідними завітає нова свіжа повітряна маса арктичного походження
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У Львові чоловік застосував газовий балончик проти військовослужбовця та двох представників поліції (ВІДЕО)
- Стрілянина на Буковині: поліцейський застосував зброю, щоб зупинити ухилянта-втікача
- росія, ймовірно, захопила Покровськ, - ISW
- У Львові водій наїхав на собаку (ВІДЕО)
Найчитаніше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У Львові розглядають дві локації для майбутнього військово-меморіального цвинтаря
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- Стало відоме імʼя директора лікарні на Львівщині, якого затримали на хабарі за оформлення броні
- При виконанні обовʼязків військової служби загинув воїн зі Львівщини Юрій Васильєв
Коментарі
А... Я понял! Это ТЦКшные суки тут топят за продолжение войны... Будущие смертнички.😄 Конечно вам страшно ответить за дела. Сколько народу захочет с вами расквитаться.🤭
Если победит проукраинский кандидат, то вас вырежут дискредитированные вами же ВСУшники, в чьи отряды вы напихали инвалидов и дезертиров. В случае победы Бойко, ваши списки передадут ФСБ и вами займутся россияне, против которых вы поставляли солдат на фронт.
Просто замечательно! "Пиксель" будут ненавидеть все!😄 Браво! Я не знаю, на что рассчитывают ДЦПшники из ДЦП-СП, но даже в случае победы кандидата от РФ вас все равно "нашвабрят" российские спецслужбы после слива всех баз данных по причине работы на пополнение ВСУ юнитами.😆 Вам не будет спасения нигде.