У мережі з'явилася інформація про «розбиту» українську бригаду: у бригаді відреагували
Заява родичів бійців
У соціальних мережах поширюють повідомлення про «розгром» 120 бригади територіальної оборони на Донецькому напрямку. Про це йдеться в офіційній заяві бригади.
У бригаді пояснили, що «емоційні повідомлення» про розгром бригади поширюють, зокрема, родичі її бійців. Вони роблять це, «не володіючи ситуацією», однак їхні заяви використовує ворожа пропаганда.
У бригаді уточнили, що один з її батальйонів «увійшов у складне та непросте зіткнення з ворожими силами» на Донецькому напрямку. Бійці позицій не залишили та продовжили виконання завдання. Водночас командування бригади «миттєво відреагувало» на запит військових батальйону та вже направило додаткове технічне та людське підкріплення.
«Наголошуємо, що чутки про розгром та колосальні втрати є брехнею та знаряддям в інформаційній війні проти України. 120 бригада територіальної оборони ЗСУ з гідністю виконує поставлені бойові завдання та продовжує захищати українську землю від ворожого вторгнення», — додали у 120 бригаді.
У мережі поширюють публікацію, у якій стверджують, що з 400 військових 120 бригади начебто залишилось лише 50, які позбавлені вогневої підтримки, а їхня техніка розбита.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- У Львівському ТЦК та СП прокоментували відео мобілізації чоловіка (ВІДЕО)
- Війна в Україні триватиме ще дуже довго, - Bild
- Президентські вибори в Україні можуть відбутися навесні 2027 року - Подоляк
- У Львові впав балкон разом із жінкою, яка на ньому стояла (ФОТО)
- На Львівщині судитимуть батьків через смерть дворічного сина
Найчитаніше
- У Львівському ТЦК та СП прокоментували відео мобілізації чоловіка (ВІДЕО)
- У Львові впав балкон разом із жінкою, яка на ньому стояла (ФОТО)
- П'ятеро мобілізованих з Івано-Франківщини померли, не прослуживши й двох тижнів
- На Львівщині у вбивстві 11-річної дитини підозрюється 13-річний хлопець
- Стало відомо про загибель Героя зі Львівщини, який з 2022 року вважався безвісти зниклим
Коментарі