У мережі з’явилися шокуючі кадри з Прикарпаття, коли вагітна жінка у свій день народження ховає 9-річну доньку зґвалтовану її дядьком (ВІДЕО 18+)
Люди б'ють на сполох, що гвалтівник Вероніки залишиться на волі
На Прикарпатті в День батька 18 червня зникла 9-річна дівчинка. Її шукали всім селом. За кілька годин тіло дитини виявили на березі річки Черемош. Її було зґвалтовано та жорстоко вбито. За підозрою в цьому жахливому злочині затримано родича сім'ї, якого вже не раз судили за різні злочини.
Як пише «Радіо Трек», у мережі оприлюднили кадри, де за словами авторки, вагітна мати у свій день народження ховає вбиту Вероніку. Жінка просить громадськості надати розголосу, адже підозрюваний неодноразово уникав покарання.
Також на відео військовий розповідає про смертельну ДТП на Косівщині, де за його словами, винуватець теж уникнув покарання.
Більше у відео:
Не радимо переглядати ці кадри вразливим людям
Підозрюваний був кілька разів судимий і нападав на жінок. Мешканці села, де сталася трагедія, переконані, що цього можна було б уникнути, якби поліція реагувала на скарги, які неодноразово надходили.
- Тричі він намагався напасти на жінок. Біг за ними вулицею, щось кричав. Злякані жінки дзвонили своїм чоловікам, родичам, ті прибігали до них на допомогу.
Коли приїжджала поліція, то він запевняв, що просто йшов за ними вулицею. Але в березні він напав на жінку з ножем. Вона пішла до церкви, хотіла в каплиці поставити свічку за чоловіка, який зараз служить на фронті.
Він увійшов туди і порізав її ножем. Поліція знову нічого не зробила. А якби його затримали та закрили, то Вероніка зараз була б жива, – розповідає жінка.
Місцеві побоюються, що вбивці може все зійти з рук. Кажуть, що нібито в Чернівцях є родич – високопоставлений церковний служитель. А також на Івано-Франківщині в поліції працює його двоюрідний брат.
Читайте також: розшукувану на Прикарпатті 9-річну дівчинку знайдено мертвою.
Івано-Франківський міський суд у вівторок, 20 червня, задовольнив клопотання прокурорів та обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою підозрюваному в умисному вбивстві, поєднаному зі зґвалтуванням 9-річної Вероніки.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Зеленський назвав точну цифр втрат українських військ у війні
- В Україні хочуть штрафувати за відмову від шлюбу після заручин
- У Львівській області знищено безпілотники
- Норму про шлюб з 14 років вилучать із законопроєкту, - Стефанчук
Найчитаніше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Суд судитиме 22-річну маму, син якої зачепився шнурівкою з хрестиком за металевий саморіз і загинув
- На Львівщині трагічно загинули троє дітей
- Власник знищеного російським ударом будинку на Львівщині розповів, як вдалося врятуватися його сім’ї
- На Львівщині знайдено мертвою дитину, яка зникла по дорозі до школи
Коментарі