У мерії Львова назвали 17 перехресть, на яких через ДТП мають змінити правила руху

изображение_vib
изображение_vib

Управління транспорту визначило 17 перехресть, на яких потрібно провести роботи зі зміни організації дорожнього руху. До переліку перехресть увійшли ті, на яких потрібно зменшити аварійні ситуації та пришвидшення руху транспорту на них. Повідомили у мерії Львова.


Зокрема, у переліку є такі перехрестя:

1. вул. Любінська–вул. Виговського. Тут трапляються постійні ДТП через перевищення швидкості та  підвищений рівень заторів. Є кілька різних пропозицій для врегулювання ситуація. Для прийняття остаточного рішення проведуть додаткове обстеження.

2. вул. Кульпарківська–вул. Виговського–вул. В. Великого. На цьому перехресті зафіксовані ДТП, затримки в русі. Для врегулювання ситуації пропонують облаштування перехрестя типу турбокарусель.

3. вул. Шевченка, 418 (після з’їзду з шляхопроводу між Рясне-1 та Рясне-2). На цьому перехресті постійні ДТП з тяжкими наслідками. Пропонується встановити світлофор та облаштувати кільця для врегулювання та заспокоєння руху.

4. вул. Шевченка–вул. Томашівська. Тут часто ускладнений виїзд, підвищений ризик виникнення ДТП. Пропонують облаштувати кільце для врегулювання та заспокоєння руху.

5. вул. Стрийська–вул. Сахарова. На цьому перехресті є неефективне використання смуг руху. Відповідно пропонується зміна ОДР для забезпечення двох смуг прямо і однієї ліворуч (при русі по вул. Стрийська, до центру).

6. вул. Кульпарківська між вул. Наукова та вул. Трускавецька. Тут трапляються постійні ДТП. Пропонують заборонити ліві повороти з розворотом на вул. Трускавецька, або облаштувати кільце «Кульпарківська–Наукова».

7. неврегульоване перехрестя вул. Джерельна–вул. Хімічна та вул. Джерельна–вул. Єрошенка. Тут спостерігається часте ускладнення в русі транспорту. Пропонується реконструкція ділянки вул. Джерельна–Хімічна з облаштуванням зони відстою для автобусів ОТГ та зміна ОДР.

8. вул. Личаківська–вул. Пасічна. У зв’язку з частими заторами, ускладнення в русі транспорту є проєкт розширення вул. Личаківська та побудова квазікільця.

9. вул. Шевченка–вул. О. Ковча. На цьому перехресті спостерігається ускладнення в русі транспорту та підвищений ризик виникнення ДТП. Пропонується втілення проєкт реконструкції з облаштуванням кільцевої розв’язки за допомогою тактичного урбанізму.

10. пр.Червоної Калини–вул. В. Стуса–вул. Липова Алея. Це небезпечна ділянка, адже часто фіксують перевищення швидкості, концентрація ДТП, небезпеку для пішоходів. Пропонується встановити світлофора на пішохідному переході.

11. вул. Зелена–вул. Зубрівська. Тут постійне ускладнення в русі транспорту, підвищений ризик виникнення ДТП. Пропонується встановити світлофор.

Також маємо проблемні перехрестя на вул. Городоцька–Виговського, вул. Кульпарківська–Антоновича–Окружна, перехрестя вул. Сяйво–Городоцька, вул. Княгині Ольги–Володимира Великого, перехрестя вул. Зелена–Пасічна та перехрестя вул. Зелена–Сихівська.

Для проведення відповідних робіт мають передбачити фінансування або цьогоріч під час перегляду бюджету, або в наступному році.

varta1.com.ua: Новини