У мерії нарахували 14 покинутих автівок, які залишається ще прибрати з вулиць Львова (фото)

pokynute-Avto2-varianty
pokynute-Avto2-varianty

На початку квітня цього року комунальники провели інвентаризацію старих, занедбаних автівок, що роками простоюють поблизу проїзних вулиць та прибудинкових територій та розпочали активні роботи з очистки від них. Про це повідомила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

Посадовиця подякувала небайдужим мешканцям, які телефонують на Гарячу лінію та продовжують повідомляти про покинуті авто, і запевнила, що роботи з очистки міста триватимуть поки всі такі автомобілі не будуть евакуйовані.

«За інформацією районних адміністрацій, загалом було 126 звернень щодо покинутих автомобілів.  Щоб встановити власників та дізнатися адресу їхнього місця проживання, ми робили запити у сервісний центр МВС України та до реєстру територіальних громад. До встановлених власників ми звернулися з проханням забрати транспортний засіб та, як результат, 49 автомобілів забрали власники самостійно», — розповіла посадовиця.

Якщо власник відмовляється забрати автівку, то ми самостійно евакуйовуємо її.

«У цьому випадку, власник авто повинен сплатити штрафні санкції: якщо автомобіль стоїть не у встановленому місці та з порушенням правил дорожнього руху штраф складає 680 грн. Крім цього, власник повинен оплатити послуги евакуатора — 720 грн, та оплатити перебування автівки на штраф-майданчику — 120 грн/день. Загалом нами було евакуйовано 26 автівок», — розповіла Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

Також вона зазначила, що у місті залишається 14 покинутих автомобілів, які розташовані у невстановленому місці та потребують евакуації: у Сихівському — 5, у Франківському — 3, в Галицькому та Шевченківському — по 2, у Личаківському і Залізничному — по 1.