У мерії пояснили, чому перенесли послаблення карантину у Львові (відео)
У Львові вже від четверга цього тижня, 15 квітня, можуть послабити карантин. Проте це буде можливо за умов зменшення кількості хворих на коронавірус. Про це розповів на сьогоднішньому брифінгу перший заступник міського голови Андрій Москаленко.
Він також пояснив, чому цього не було зроблено сьогодні. Андрій Москаленко зазначив, що розглядали питання можливого послаблення карантину, однак станом на сьогодні показники захворюваності цього не дозволяють, тому повертатись до нього будуть у четвер.
https://youtu.be/JarzBCBYEqg
Це підтвердив і міський голова Львова Андрій Садовий. Послаблення карантину стосуватимуться відновлення роботи промислових ринків, літніх терас та очного навчання учнів початкової школи.
«Упродовж наступних днів спостерігаємо за динамікою захворювання та госпіталізацій. Якщо кількість зменшиться або принаймні не зростатиме, то в четвер розглянемо можливість відновлення роботи промислових ринків, літніх терас та офлайн навчання у початковій школі», — повідомив міський голова Андрій Садовий.
varta1.com.ua: Новини
Жителя Львівщини засуджено за ухилення від військового призову
44-річного мешканця Львівського району визнано винним в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
Найкоментованіше
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Зеленський підписав указ, яким дозволив чоловікам віком від 60 років проходити військову службу
- Зеленський уточнив, за яких умов бойові дії можна буде завершити до літа
Найчитаніше
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
Коментарі