У Миколаєві окупанти масово розсилають фейкові повідомлення

Пишуть, що «Усе пропало»

У Миколаєві російські окупанти активізували поширення фейкових повідомлень серед громадян. Про це повідомив голова Миколаївської ОДА Віталій Кім.

«Ворог використовує тактику далі. Виїхав у поле, постріляв, заховався у населений пункт. Використовує там ботоферму, розсилає у месенджери, уже з українських номерів: «Усе пропало. Я бачу чеченці, моряки. Їх так багато. Вони наступають». Так вони розгортають наземну операцію, але то таке… У них втрати. Вони додому хочуть. Фактично, цей весь рух для відволікання нашої уваги. На жаль, є обстріли, які нам дійсно наносять пошкодження. Але ми не можемо стріляти по селах їм у відповідь. Нічого, ми терпеливі, нас не обманути. Тому ситуація у нас, складно назвати контрольована, вона у нас стабільна. А далі ми рухаємося за своїм планом», — повідомив голова Миколаївської ОДА.

Кім сказав, що тепер буде менше говорити про воєнні речі: «Буду говорити, що у нас все добре. Не знаю, може буду розповідати погані жарти про засранців, але я ще подумаю. А то під обстрілами не дуже хочеться бути дуже веселим. Усе нормально з настроєм, бойовим духом, ми їм наклепаємо».

Читайте також