У Миколаївській області автомобіль енергетиків підірвався на міні

На щастя обійшлося без жертв

Автомобіль з прикарпатськими енергетиками, які працювали на звільнених територіях Миколаївської області у Снігурівському районі, підірвався на вибуховому пристрої.

Про це інформує Миколаївобленерго у Телеграм.

«На деокупованих територіях триває ліквідація наслідків бойових дій. Енергетики, практично без перерви на вихідні, метр за метром, оглядають електромережі та відновлюють пошкоджені ділянки. Переїжджаючи з одного місця робіт на інше, автомобіль ГАЗ-66, в якому перебувала бригада фахівців Прикарпаттяобленерго, натрапив на протипіхотну міну», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що на щастя, ніхто з фахівців не постраждав, однак бригадний транспортний засіб тепер потребує ремонту.

«Ми вдячні колегам, котрі ось вже 3 місяці пліч-о-пліч з нами відновлюють електромережі Миколаївської області, щоденно ризикуючи життям та викладаючись на 100%. Відновлення електропостачання дуже важлива річ, але людське життя - безцінне», - написали енергетики з Миколаєва.

 

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
  3. Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
  4. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
  5. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю