У Мінекономіки спростували дані про скасування підтримки програми "Національний кешбек"
Зміни в нормативно-правові акти, про які згадувалося у ЗМІ, стосуються технічного перерозподілу коштів
Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства спростовало поширену інформацію про те, що фінансування державної підтримки економіки "Національний кешбек" може бути припинено у 2026 році. Про це повідомляє прес-центр міністерства.
"Мінекономіки не готувало і не розглядало документів, які б передбачали припинення роботи "Національного кешбеку" у 2026 році", - йдеться у повідомленні.
Зміни в нормативно-правові акти, про які згадувалося у ЗМІ, стосуються технічного перерозподілу коштів і не є рішенням про скорочення фінансування чи згортання програми.
"У разі будь-яких рішень, які можуть впливати на роботу програми, громадськість буде поінформована завчасно та в повному обсязі", - повідомили в міністерстві.
Станом на сьогодні триває підготовка до чергових виплат за вересень і жовтень, оновлення списків виробників товарів та послуг.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Поліція розслідує стрілянину в школі на Закарпатті як теракт
Поліція перевіряє канали комунікації, через які здійснювався вплив на неповнолітнього
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Як правильно пити сидр у теплий сезон: температура, келих, поєднання з їжею і типові помилки
Багато хто п’є його як газовану воду — прямо з пляшки, максимально холодним — і втрачає половину смаку
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Гінкго білоба - чи справді «таблетки для пам’яті» працюють і кому вони можуть бути корисні
- У Львові трагічно загинули працівники
- У Німеччині помер важкопоранений Герой зі Львівщини
- Якою буде погода у Львові та області завтра, 16 травня
- З російського полону повернувся захисник зі Львівщини Андрій Гурський
Коментарі