У Міненерго повідомили, про економію на опаленні квартир
Температура буде знижена
У Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України не виключають, що мінімальну температуру у житлових приміщеннях взимку може бути знижено. Про це в ефірі телемарафону заявив міністр енергетики Герман Галущенко.
Зараз у Кабміні аналізують досвід європейських держав, перш ніж знизити температурний режим у будинках і квартирах.
«Питання про зменшення обговорюється. В умовах війни, якщо є можливість економити ресурси, ми це підтримуємо», — сказав Галущенко.
Для економії енергоресурсів температурний мінімум може скласти 16 градусів.
Нагадаємо, газопостачальні компанії повідомили, скільки тепер коштуватиме газ.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- У центрі Львова невідомі нищать обладнання і сантехніку інклюзивної громадської вбиральні (ВІДЕО)
- Києво-Печерську лавру тимчасово закрили для відвідувачів
- Українців хочуть карати великими штрафами та тривалим ув’язненням за образу військових
- Макрон заявив, що розподіл сил в Україні значно змінився
- У Львові ТЦК затримали адміністратора мережі Telegram-каналів «Труха» (ВІДЕО)
Найчитаніше
- У Львові розпочинають ремонт ще однієї вулиці, на місяць перекриють рух транспорту
- Стали відомі подробиці смертельної автопригоди в якій електромобіль впав у річку на Львівщині
- Пасажирка водія, який скоїв у Києві ДТП з чотирма загиблими, розповіла деталі аварії
- У Львові ТЦК затримали адміністратора мережі Telegram-каналів «Труха» (ВІДЕО)
- Суддя з Львівщини сяде на вісім років за грати
Коментарі