У Міненерго розповіли, чи зміниться тариф на електроенергію з 1 січня
Ситуація буде залежати від багатьох факторів
Як повідомляється у заяві Міненерго, інформацію розповсюдили, посилаючись у своїх повідомленнях на інтерв'ю голови НКРЕКП Костянтина Ущаповського.
«Проти України веде війну підступний і сильний ворог. Це протистояння відбувається всюди: у полі бою, в економіці, енергетиці, в інформаційному просторі. Тому недостовірна інформація про відключення світла, неготовність енергосистеми до зими або підвищення тарифів постійно поширюється росіянами в нашому інформаційному просторі», – зазначають у відомстві.
Згідно з ухваленою постановою Кабміну, тариф на електроенергію не змінюватиметься щонайменше до травня 2024-го. Вартість залежатиме від цілого ряду факторів:
Читайте також: Наступний рік буде небезпечним для України, - The Economist
- можливості деокупації Запорізької АЕС;
- політичного рішення уряду та Офісу Президента.
За оцінками НБУ, регульовані тарифи на газ та електроенергію будуть скасовані лише 2025-го. До цього моменту ціни контролюватимуть уряд і залежатимуть від постанов.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Гінкго білоба - чи справді «таблетки для пам’яті» працюють і кому вони можуть бути корисні
- У Львові трагічно загинули працівники
- Якою буде погода у Львові та області завтра, 16 травня
- З російського полону повернувся захисник зі Львівщини Андрій Гурський
- У Німеччині помер важкопоранений Герой зі Львівщини
Коментарі