У Міноборони показали, як українські військові збивають іранські дрони над столицею (ВІДЕО)
Зазначається, що бійці збивали ворожі безпілотники у небі над столицею у ніч проти 30 грудня та 2 січня
В українськму Міністерстві оборони показали відео, як українські військові збивали іранські дрони-камікадзе Shahed-136, якими російські війська намагалася атакувати Київ.
Відео з'явилося у Телеграм-каналі міністерства.
Зазначається, що бійці збивали ворожі безпілотники у небі над столицею у ніч проти 30 грудня та 2 січня. Тоді під час масованої атаки окупанти намагалися вразити критичну інфраструктуру Києва.
«Мобільні групи, які виконують бойові розпорядження: 241 бригада територіальної оборони міста Києва, ДФТГ Т-2 »Деміївка« та ДФТГ »Мрія« прикривають Київ на південному напрямку», - йдеться у повідомленні.
Раніше повідомлялося, журналісти оприлюднили імена російських офіцерів, які запускають дрони-камікадзе по Україні (відео)
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Зеленський заявив про високу ймовірність завершення війни найближчим часом
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
Найчитаніше
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Синоптики уточнили, як довго в Україні будуть сильні морози
- Росія розпочала велику примусову мобілізацію
Коментарі