У Міноборони попередили про загрозу застосування ворожою армією хімічної зброї в Україні

Маляр повідомила про величезний арсенал зброї у рф

Зараз в Україні високий ризик застосування хімічної зброї з боку Росії. Про це повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.

"Зараз ще рано повертатися, зокрема і до столиці. І треба не забувати, що сьогодні в державі є високий ризик застосування хімічної зброї з боку росії, бо вони розглядають такі сценарії.

І попри те, що вони випустили по Україні понад тисячу ракет, у них залишається величезний арсенал", — сказала вона.

Керівництво України й оборонні сили розуміють можливість поновлення агресивних дій щодо інших регіонів, не тільки сходу. 

"Сьогодні ключове завдання рф — це схід України і вони намагаються закріпитися на географічних кордонах Луганської та Донецької областей. Вони розглядають на сьогодні Херсонську і Харківську області, як області застосування своїх сил. Водночас, можлива загроза і щодо інших регіонів. Тому на сьогодні не варто розслаблятися, війна є в її активній фазі.

Ми не можемо говорити, що спадає активність, зменшуються бої. Вони є, просто тривають на сході України, і дуже запеклі бої. І в залежності від того, як будуть розвиватися обставини в інших регіонах, буде зрозуміло, чи буде ворог просуватися далі", — розповіла Маляр.

Читайте також