У Міноборони пояснили вимогу нового законопроєкту про мобілізацію

В електронну систему «Оберіг» заносилися дані, які були на паперових носіях

ФОТО: ілюстративне

Згідно з новим законопроєктом про мобілізацію на уточнення даних військовозобов’язані матимуть 60 днів і для цього можна буде скористатися електронним кабінетом. Про це в ефірі національного телемарафону повідомив начальник управління преси й інформації Міністерства оборони Ілларіон Павлюк.

 За його словами, уточнити свої персональні дані військовозобов'язані зможуть в різний спосіб - через електронний кабінет, територіальні центри комплектування, центри надання адміністративних послуг. Однак, саме електронний кабінет є найпростішим способом для громадян.

«Електронний кабінет просто дає можливість менше бігати. Уточнити дані можна буде там – і це значно простіше, і це дозволить охопити більшу кількість людей, і, відповідно, значно якісніше долучати людей до війська», – наголосив Павлюк.

Речник Міноборони пояснив, що в електронну систему «Оберіг» заносилися дані, які були на паперових носіях, тож в них є багато неточностей. Саме тому виникає необхідність уточнення цих даних у ТЦК.

Читайте також: нардеп назвав термін другого читання оновленого законопроєкту про мобілізацію

Нагадаємо, Кабінет міністрів 30 січня передав до Верховної Ради оновлену версію законопроєкту про мобілізацію № 10449. Він значно відрізняється від скандального законопроєкту № 10378, який повернули його авторам.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк